warsztaty-raf.jpgKRAKÓW
25 Marca 2017
BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Katowice
27 Marca 2017
3 wolne MIEJSCa

 

Koszt warsztatów 1500 PLN  brutto.
Zapisy w formularzu poniżej.
Warsztaty potrwają około 7 godzin.


Love story of Danielle & Connor, Seatlle, WA + Olympic National Park Music Credits: Move Orchestra

DLA KOGO?

Warsztaty skierowane są dla fotografów ślubnych i portretowych, oraz tych którzy poszukują nowych, niebanalnych inspiracji. 

DLACZEGO WARTO?

Odbyłem kilkanaście szkoleń w Polsce i zagranicą. Uważam, że drogą do sukcesu jest oprócz czerpania przyjemności z tego co się robi, ciężką praca, wytrwałość i upór w dążeniu do celu. 

KOSZT WARSZTATÓW.

Cena za warsztaty wynosi 1500 zł brutto.  Po wpłaceniu pieniędzy nie ma możliwości zwrotu wpłaconej kwoty, ale jest możliwość znalzenia innej osoby na to samo miejsce. 

PORUSZANE TEMATY.

Na warsztatach będzie przede wszystkim poruszany temat story tellingu czyli jak opowiadać historie w sposób niebanalny. Przewidziany jest panel dyskusyjny oraz ćwiczenia praktyczne z układania historii. Pozostałe  zagadnienia które zostaną poruszone to:  marketing, branding, praca z ludźmi,  a zwłaszcza uwalnianie prawdziwych emocji , workflow, obróbka zdjęć, przegląd portfolio, oraz czym warto się inspirować .


MOJA DROGA

Cześć. Nazywam się Rafał Bojar. Pasjonuje mnie fotografia ludzi i ich miłości. 

Przez wiele lat podróżowałem po całym świecie, odwiedzając przeróżne jego zakątki. Niektóre z nich były wielkimi zatłoczonymi miastami , z  kolei inne malownicze jak małe portugalskie miasteczka. Podczas tych podróży poznawałem wspaniałych ludzi. Jedną niesamowitą rzeczą, którą mogłem zaobserwować było to, że pomimo różnic, które nas dzielą jest jedna rzecz, która nas łączy. Każdy, bez względu na pochodzenie pragnie kochać i być kochanym. To był początek drogi, którą postanowiłem podążać. Założyłem wówczas, ze celem mojego życia będzie pokazywanie pięknych, emocjonalnych historii miłości dwojga ludzi.


opowiadanie historii

Ciekawa historia ma niesamowitą moc, znacznie większą niż piękne pojedyncze zdjęcie. Pokażę Wam co mnie inspiruje i jak tworzę swoje historie. Wychodzę z założenia, że każdy może tworzyć wielowątkowe historie, które niosą przesłanie, pokazują piękne naturalne emocje, oraz skupiają się przede wszystkim na ludziach.


IDEALNY KLIENT

Czyli Ci ludzie, do których chciałbyś dotrzeć, a nie wiesz jak to zrobić. To także Ci, którzy bardzo cenią Twoją pracę i są w stanie zrobić wszystko aby ich najważniejszy dzień w życiu wyglądał wyjątkowo. 


BĄDŹ SOBĄ

Naucz się jak być sobą. Wypracuj swój unikalny styl. Nie kopiuj od innych. Idź swoją drogą. Tylko tak możesz osiągnąc prawdziwy sukces. 
Opowiem jaką przebyłem drogę. Co mnie zmieniło i pozwoliło rozwinąc skrzydła. 


BRANDING

Od serca, szczerze i bez tajemnic opowiem Wam, o tym jak pracuje i jak tworze swoją markę.  Jak tworzę swój własny styl i co robię, aby wyróżnić się od innych. Porozmawiamy o tym jak się rozwijać i wyróżnić w gąszczu ofert.


EDYCJA ZDJĘĆ

Pokażę jak selekcjonuje materiał oraz jak obrabiam swoje zdjęcia.
Do obróbki zdjęć używam tylko i wyłącznie programu Lightroom. 

SPRZĘT

Poznasz moje podejście odnośnie sprzętu na którym codziennie pracuje. Począwszy od aparatu, obiektywów, a skończywszy na programach, których używam na co dzień.


INSPIRACJE

Czyli wszystko to skąd czerpie swoje pomysły oraz to co mnie napędza i daje możliwość rozwoju.


PRZEGLĄD PORTFOLIO

Omówienie cżęstych błedów popełnianych podczas pokazywania swojego portfolio.

 

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz oraz kliknąć przycisk "ZAPISZ SIĘ". Po wypełnieniu formularza otrzymasz ode mnie wiadomość e-mail z numerem konta, na które należy dokonać wpłaty w wysokości 1500 pln brutto. 

 
 

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Imię i Naziwsko *
Imię i Naziwsko